Про мене

Будь-яка дівчина може бути чарівною і красиве та доглянуте обличчя є мовчазною рекомендацією.

Всім відомо, що макіяж — потужна зброя жінки. Непомітний, але виразний повсякденний макіяж здатний на діловій зустрічі забезпечити успіхом, яскравий і оригінальний може зробити тебе королевою будь-якої вечірки, а ніжний і природний з родзинкою підкреслюватиме красу і чарівність на твоєму головному святі — на весіллі.

Але нанести макіяж самостійно інколи досить складно, саме тому краще звернутись по допомогу до професіонала.

Я, Галина Лозинська, професійний візажист-стиліст.

Закінчила Вищу школу стилю Terra Viva у 2009 році. Але не зупиняюсь на досягнутому і постійно удосконалюю свою майстерність: семінари, майстер-класи ведучих візажистів, нові техніки, нові тенденції.

Брала участь у проекті «Модні хроніки. Михайло Булгаков» в рамках Ukrainian Fashion Week — колекція з п’яти fashion-історій, співавторами до якої виступили українські дизайнери Олександр Гапчук, Марія Безрукова та Наталія Радченко, Наталія Соболева та Людмила Вронська.

У своїй роботі поєдную різноманітні техніки макіяжу. Активно співпрацюю з фотографами: Наташа Волк, Вікторія Кулько, Олег Тітяєв. Роблю візаж для фото- та відеозйомок, для реклами. Працюю зі стилістами дитячих фотозйомок.

Дуже люблю свою роботу. Люблю створювати оригінальні образи. Враховую не лише зовнішні дані та готові схеми макіяжу, але і внутрішній світ, індивідуальність характеру, підкреслюю родзинку.

Працюю тільки на професійній косметиці: M.A.C., Cinecitta. Inglot, Guerlain.

Візажист Галина Лозинська
Фото візажиста в роботі
Фото візажиста за роботою
Професійний візажист
Професія візажист
Приватний візажист у Києві